Tym razem znów pozwoliłam sobie na zbyt długą przerwę. Pocieszającym jest fakt, że tym razem to tylko niespełna miesiąc.. Moim najnowszym dziełem jest kolejny kwiecisty komplet na zamówienie. Składa się z medalionu o średnicy 40mm z bazą w kolorze srebra i pary kolczyków na wkrętach (średnica 8mm).
To moje pierwsze kolczyki tego typu, bo dotychczas robiłam je jedynie na biglach
➙ LINK. Wymagają one trochę innego podejścia, a przede wszystkim są znacznie mniejsze, co stanowi wyzwanie już na samym początku przy przygotowywaniu grafiki. Jednak kwiaty są dość wdzięcznym materiałem do takich zabaw i w ten sposób narodziły się bratkowe kolczyki - urocze nieprawdaż?
➙ LINK. Wymagają one trochę innego podejścia, a przede wszystkim są znacznie mniejsze, co stanowi wyzwanie już na samym początku przy przygotowywaniu grafiki. Jednak kwiaty są dość wdzięcznym materiałem do takich zabaw i w ten sposób narodziły się bratkowe kolczyki - urocze nieprawdaż?
Mam nadzieję, że nowy komplet spodoba się przyszłej właścicielce tak samo, jak podoba się mi. Czasem żałuję, że nie noszę biżuterii. No ale nadrabiam to uszczęśliwianiem nią innych [z takiego założenia przynajmniej wychodzę]
Pracuję obecnie nad kolejnym zamówieniem, także mam nadzieję, że kolejny wpis pojawi się szybciej niż za miesiąc!


