środa, 6 września 2017

Bratki, to ładne kwiatki

Tym razem znów pozwoliłam sobie na zbyt długą przerwę. Pocieszającym jest fakt, że tym razem to tylko niespełna miesiąc.. Moim najnowszym dziełem jest kolejny kwiecisty komplet na zamówienie. Składa się z medalionu o średnicy 40mm z bazą w kolorze srebra i pary kolczyków na wkrętach (średnica 8mm). 



To moje pierwsze kolczyki tego typu, bo dotychczas robiłam je jedynie na biglach
LINK.  Wymagają one trochę innego podejścia, a przede wszystkim są znacznie mniejsze, co stanowi wyzwanie już na samym początku przy przygotowywaniu grafiki. Jednak kwiaty są dość wdzięcznym materiałem do takich zabaw i w ten sposób narodziły się bratkowe kolczyki - urocze nieprawdaż?



Mam nadzieję, że nowy komplet spodoba się przyszłej właścicielce tak samo, jak podoba się mi. Czasem żałuję, że nie noszę biżuterii. No ale nadrabiam to uszczęśliwianiem nią innych [z takiego założenia przynajmniej wychodzę]




Pracuję obecnie nad kolejnym zamówieniem, także mam nadzieję, że kolejny wpis pojawi się szybciej niż za miesiąc!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz