Dawno mnie tu nie było. Jednak słoneczna pogoda i chwila wolnego czasu inspiruje mnie do dalszego działania. Na prośbę znajomej postanowiłam spróbować czegoś zupełnie innego niż medaliony. Tym razem stworzyłam urocze bransoletki (na gumce) z koralików o średnicy 10mm z kokardką.
Powstały w trzech pastelowych kolorach:
 |
| jasnoróżowa |
 |
| kremowa |
 |
| seledynowa |
Tak prezentują się razem
Istnieje możliwość zamówienia bransoletek w następujących kolorach:
- różowa
- lawendowa
- niebieska
- miętowa
- limonkowa
- morelowa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz